Dílenský nábytek do průmyslové haly

21.10.2014 14:43

Společnost TechnoBank je dlouholetým dodavatelem vybavení pro průmyslové podniky. V našem portfóliu lze nalézt dílenský nábytek zastoupený výrobky z kategorie dílenské stoly a ponky, kovové skříně a montážní i ESD pracoviště. V rámci zajištění zázemí dodáváme také kompletní vybavení šaten a zaměřujeme se i na skladové prostory.

 

Sestavy dílenského nábytku

Pro zákazníka navrhneme konkrétní řešení dodávky specializovaného pracoviště. Naši techničtí konzultanti pro Vás připraví nabídku, která bude šitá na míru Vašich požadavků. Máme četné zkušenosti ze spolupráce s firmami, které se zabývají výrobou a servisem technických součástek, která vyžaduje čisté – antistatické (ESD) - pracovní prostřední, i s dodávkou pracovišť, jejichž základem jsou kvalitní montážní pracovní stoly.

 

Šatny pro zaměstnance

Kvalitní šatní skříňka, kovová předlavička ani šatní box nejsou pouze specialitou fitness center, sportovních hal nebo dodávkou pro plavecká centra. Důležitým zázemím průmyslových podniků je kvalitní vybavení šaten pro zaměstnance.

 

Kovový nábytek TechnoBank – e-shop

Jak jsme zmínili již výše, jsme zvyklí se zákazníkem komunikovat a snažit se společně s ním a jeho požadavky nalézt cestu, jak pro něj vytvořit prostředí, které mu nejen usnadní jeho činnost a zvýší kvalitu jeho produkce, ale také bere v potaz spokojenost těch, kteří se na výsledku bezprostředně podílejí. Zároveň se snažíme nabídnout naše výrobky prostřednictvím elektronického obchodu, ve které nabízíme dílenský nábytek, kovové skříně, šatní skříňky atd.

—————

Zpět


Fotogalerie: Dílenský nábytek do průmyslové haly

/album/fotogalerie-dilensky-nabytek-do-prumyslove-haly/a001-jpg/
/album/fotogalerie-dilensky-nabytek-do-prumyslove-haly/a002-jpg/
/album/fotogalerie-dilensky-nabytek-do-prumyslove-haly/a003-png/
/album/fotogalerie-dilensky-nabytek-do-prumyslove-haly/a004-png/
/album/fotogalerie-dilensky-nabytek-do-prumyslove-haly/a005-png/

—————